Košík
Hledat
         
Časté dotazy
O společnosti
Dokumentace
Doručování
Průvodce produkty

Katalog produktů

 • Produkty
 • Popis kategorie
 • Rady a tipy
 • Srovnávání
GSM SCP Care

GSM systém přivolání pomoci a zdravotní péče SCP Care

GSM systém přivolání pomoci při zdravotních potížích a zdravotní péče SCP Care je rozšířeným systémem pro zajištění včasné a rychlé pomoci pro případ náhlých zdravotních problémů, pádu na zem nebo při vzniku nebezpečných situací jako jsou požár, zapomenutý vařič a podobně. Tento systém přivolání pomoci je vybaven GSM modulem předávajícím informace na mobilní telefon.

Přes systém přivolání pomoci lze uskutečnit hlasitý hovor, zavolat na zvolená telefonní čísla nebo komunikovat s osobou volající o pomoc. Dále dokáže přivolat pomoc při stisku bezdrátového tísňového tlačítka. Je jednoduchý na obsluhu i nastavení.

Systém zdravotní péče zajistí monitoring denní aktivity a informuje o vybočení z jejích mezí. Dokáže připomínat dávkování léčiv přesně v nastavené časy.

Funkce systému přivolání pomoci

 • Přivolání pomoci při stisku tísňového tlačítka.
 • Přivolání pomoci při pádu osoby na zem.
 • Přivolání pomoci při vzniku požáru nebo úniku plynu.
 • Přivolání pomoci při úniku vody.
 • Zajišťuje dávkování léčiv.
 • Monitoruje denní režim a informuje o odchylce od něj.
 • Umožňuje hlasitý hovor s uživatelem systému.
 • Telefonování na vybraná čísla jedním stiskem tlačítka.
 • Veškeré informace předává na mobilní telefon formou SMS a voláním.

Jak vybrat nejvhodnější systém přivolání pomoci

Systém přivolání pomoci SCP Care je dodáván v základní sadě Basic s jedním bezdrátovým tlačítkem pro přivolání pomoci a v několika rozšířených sadách. Další prvky jako je pádový senzor, tísňové tlačítko na ruku nebo různé detektory požáru a plynu lze volně přidat k systému. Veškeré prvky jsou bezdrátové a nevyžadují složitou instalaci.

Lze si také nakonfigurovat vlastní sestavu systému přivolání pomoci. Podle zvolených komponent vám ji sestavíme na míru a vy ji pouze zapnete a zadáte si své telefonní čísla.

GSM systém pro přivolání pomoci SCP Care Maxi

Jedním stiskem spojení s celou rodinou

Centrální jednotka obsahuje 8 tlačítek s možností nastavení telefonních čísel na blízké členy rodiny, ošetřujícího lékaře nebo jiný rychlý kontakt. Umožňuje tak používat systém přivolání pomoci i osobám se sníženou schopností ovládání telefonu a moderní elektroniky. Pouhý stisk okamžitě vytočí a spojí hovor.

Rychlé přivolání pomoci a monitoring denního režimu

Centrální jednotka dokáže hlídat denní režim monitorované osoby a informovat i jakémkoliv vybočení z nastaveného režimu. Pokud monitorovaná osoba nevstane z postele nebo se nevrátí zpět domu, systém ihned informuje o této události nastavená telefonní čísla. Již se tak nemusíte strachovat o stav vašich blízkých a můžete jim dopřát mnohem větší volnost a svobodu. .

 Rychlé přivolání pomoci a monitoring denního režimu
 Široká škála různých tísňových tlačítek

Široká škála různých tísňových tlačítek

Centrální jednotka systému přivolání pomoci SCP Care je schopna zpracovat volání o pomoc v nouzi z více jak jednoho tísňového tlačítka. Můžete instalovat tísňová tlačítka na všechna riziková místa. Lze je nosit na krku, na ruce neb v kapse. Chytrá tlačítka dokáží rozeznat pád na zem a automaticky zavolat pomoc.

Hlasitý telefon s dobře viditelnými tlačítky

Žádné malé tlačítka, ale jednoduchá velká tlačítka s jasnými čísly umožňují vytočit a spojit hlasitý hovor. Již žádné překlepy a omylem vytočené hovory na jiné číslo. Toto jednoduché ovládání neodradí i ty největší technické anti talenty.

 Hlasitý telefon s dobře viditelnými tlačítky
 Velký přehledný displej systému přivolání pomoci

Velký a přehledný displej

Centrální jednotka je vybavena velkým přehledným displejem jež zobrazuje všechny potřebné informace o stavu systému. Je zde vidět jak čas, tak teplota v místnosti. Veškeré nastavení lze provést přes klávesnici a displej. Není tak třeba připojovat centrální jednotku k počítači nebo zasílat konfigurační SMS zprávy.

Přivolání pomoci při zdravotních potížích

S prodlužujícím se věkem dožití se začíná projevovat nutnost rychlejšího přivolání pomoci při zdravotních potížích. Je to stejně důležité jako kvalitní léčba. Bez dostatečně rychlé reakce může být jakákoliv léčba marná. Proto není vhodné tuto stránku zanedbat ani v případě domácnosti s více členy. V případě zdravotních potíží totiž hrají roli i minuty.


Napadení nebo obtěžování podomním prodejem

Bezpečnost seniorů se neomezuje pouze na zdravotní komplikace. Problematika je mnohem širší a spadá do ní i napadení nebo obtěžování podomními prodejci. Ne zřídka dokonce falešným prodejcem snažícím se obohatit na úkor slabší osoby.


Senioři vs. podvodníci - důvěřuj ale prověřuj

Senioři a starší lidé jsou skupinou, na kterou se velmi často zaměřují různí vychytralí podvodníci a zloději. Je pro ně jednodušší v přímém kontaktu přesvědčit seniora o vpuštění do bytu nebo vydání hotovosti, než násilím vykrádat byty. Stačí jim k tomu výřečnost, to správné vystupování a odvaha. Proti takový vychytralcům vydávajícím se za různé kamarády, topenáře nebo podomní prodejce je těžké použít zabezpečovací systém nebo systém pro přivolání pomoci. Zde nefunguje elektronika ale psychologie a důvěřivost.


Nejvhodnější rozmístění tísňových tlačítek po objektu

Základem úspěšného přivolání pomoci v nouzi je mít v daný okamžik k dispozici tísňové tlačítko. Není v silách žádného člověka nosit tísňové tlačítko s sebou na každém kroku. Někteří uživatelé tísňových tlačítek jej dokonce odmítají nebo často zapomínají. Proto je vhodné mít tísňových tlačítek více.


Jaké nebezpečí číhá na seniory v domácnosti

Domov a vlastní domácnost je sice synonymum pro bezpečné útočiště a pohodu. To ale neplatí vždy. Z domova se může stát past a pro seniory to platí tím spíše. Se zvyšujícím se věkem si lidé obecně hůře poradí v krizových situacích. Mohou reagovat pomaleji nebo neodhadnout výši hrozícího rizika.


Proč nestačí mobilní telefon k přivolání pomoci
Možnost přivolání pomoci při zdravotních potížích nebo v nouzi je jedním z nejdůležitějších faktorů pro rychlý zásah a pomoc. Jak pomoc přivolat a jak to zajistit dostatečně rychle, aby byla pomoc účinná, bývá nejsložitějším problémem. Může se zdát, že nejrychlejší a nejjednodušší je prosté vytočení telefonního čísla a zavolání o pomoc.

První Předchozí Další Poslední
 
Řadit podle: Řadit sestupně Řadit vzestupně
Podle abecedy
Podle ceny
Podle parametrů
 • Výrobci produktů
 • Detekční podnět
 • Hlídací funkce
 • Kompatibilita
 • Napájení
 • Poplachový výstup
 • Prostředí
 • Připojení produktu
 • Složitost montáže

Výrobce produktů

Vyberte požadované výrobce produktů, od kterých chcete zobrazit jejich produkty. Produkty jednotlivých výrobců lze kombinovat pouze s přihládnutím k jejich kompatibilitě (viz popis konkrétního produktu). Bližší popis jednotlivých výrobců naleznete na stránce Seznam výrobců.

Intelliguard

Detekční podnět

Detekční podnět je událost zpouštějící reakci detektoru, například poplach, vysílání na centrálu nebo sepnutí výstupu. Detekční podnět závisí na typu detektoru a jeho přesném určení.

Hlídací funkce


Kompatibilita

Produkt může být kompatibilní s některým jiným systémem. Některé produkty petřebují k funkci nadřízený systém. Autonomní produkt nepotřebuje k funkci žádný řídící systém, funguje po zapnutí. Bližší popis kompatibility jednotlivých produktů naleznete na stránce Kompatibilita produktů.
Napájení

Každý elektronický produkt má svůj způsob napájení v závislosti na svém provedení a účelu. Produkty mohou být napájeni vestavěnou baterií nebo z externího zdroje jako je napájecí adaptér nebo centrální jednotka.


Poplachový výstup

Základní funkcí zabezpečovacího systému je zajistit informaci o poplachu. Dějě se to pomocí poplachového výstupu, který může mít různé formy. Nejčastěji se využívá kombinace akustického poplachu sirénou a přenosu informace o poplachu na mobilní telefon.Prostředí

Produkt je určen k montáži do daného prostředí. V připadě montáže v jiném než udaném prostředí může produkt vykazovat odchylky od daných parametrů. Může také dojít ke zničení produktu. U venkovního prostředí se vždy informujte v detailech produktu.

Připojení produktu

Způsob připojení produktu k zabezpečovacímu systému.

Složitost montáže

Stupeň složitosti montáže produktu. Zavedli jsme pět stupňů náročnosti a odbornosti jejich montáže. Tyto stupně vyjadřují jak velkou zkušenost k montáži výrobku potřebujete a jaké nářadí budete potřebovat pro zprovoznění výrobku. Bližší popis složitosti montáže jednotlivých produktů naleznete na stránce Složitost montáže.

Konfigurovatelný GSM systém pro přivolání pomoci SCP Care Pro

Zákaznicky sestavitelný systém pro ochranu a přivolání pomoci při zdravotních potížích a nouzi. Monitoruje denní aktivitu a případný vznik požáru nebo
360 stupňové zobrazení produktu Produkt komunikuje bezdrátově Produkt lze ovládat přes mobilní telefon
- 2 %   4 693 Kč
4 579 Kč
bez DPH 3 784,40 Kč
Stav skladu viz detail produktu
Skladový kód: cfg60

GSM systém pro přivolání pomoci SCP Care Standard

Systém pro ochranu a přivolání pomoci při zdravotních potížích a nouzi. Monitoruje denní aktivitu. Vhodné pro starší nebo nemohoucí osoby u
360 stupňové zobrazení produktu Produkt komunikuje bezdrátově Produkt lze ovládat přes mobilní telefon
- 3 %   4 641 Kč
4 491 Kč
bez DPH 3 711,60 Kč
Stav skladu viz detail produktu
Skladový kód: set61

GSM systém pro přivolání pomoci SCP Care Maxi

Systém pro ochranu a přivolání pomoci při zdravotních potížích a nouzi. Monitoruje denní aktivitu a případný vznik požáru. Vhodné pro starší
360 stupňové zobrazení produktu Produkt komunikuje bezdrátově Produkt lze ovládat přes mobilní telefon
- 4 %   5 474 Kč
5 242 Kč
bez DPH 4 332,30 Kč
Stav skladu viz detail produktu
Skladový kód: set62

 

GSM systém pro přivolání pomoci SCP Care Basic

Systém pro základní ochranu a přivolání pomoci při zdravotních potížích a nouzi. Vhodné pro starší nebo nemohoucí osoby u nichž je
360 stupňové zobrazení produktu Produkt komunikuje bezdrátově Produkt lze ovládat přes mobilní telefon
- 1 %   3 884 Kč
3 851 Kč
bez DPH 3 182,70 Kč
Stav skladu viz detail produktu
Skladový kód: set60

Detektor požáru SCP Smoke pro systémy přivolání pomoci

Bezdrátový detektor požáru pro systémy přivolání pomoci SCP. Detektor slouží k ochraně objektu a osob před požáry.
360 stupňové zobrazení produktu Detekuje vznik požáru a kouře Autonomní produkt pracující na baterie Produkt komunikuje bezdrátově
- 10 %   440 Kč
396 Kč
bez DPH 327,30 Kč
Skladem > 50 ks
Skladový kód: w1326

Tísňové tlačítko na krk SCP Neck pro systém přivolání pomoci

Tísňové tlačítko pro přivolání pomoci určené k systémům přivolání pomoci SCP. Při stisku vyšle signál centrále k zavolání pomoci.
360 stupňové zobrazení produktu Autonomní produkt pracující na baterie Produkt komunikuje bezdrátově
- 10 %   330 Kč
297 Kč
bez DPH 245,50 Kč
Skladem > 50 ks
Skladový kód: w1327

 

Dohledový detektor magnetický SCP Mam pro systém přivolání pomoci

Bezdrátový dohledový detektor magnetický pro hlídání běžného denního režimu opatrované osoby.
360 stupňové zobrazení produktu Produkt komunikuje bezdrátově Autonomní produkt pracující na baterie
- 10 %   370 Kč
333 Kč
bez DPH 275,20 Kč
Skladem > 50 ks
Skladový kód: w1338

Dohledový detektor pohybový SCP PIR pro systém přivolání pomoci

Bezdrátový dohledový detektor pohybový pro hlídání běžného denního režimu opatrované osoby.
360 stupňové zobrazení produktu Produkt komunikuje bezdrátově Autonomní produkt pracující na baterie
- 10 %   490 Kč
441 Kč
bez DPH 364,50 Kč
Skladem > 10 ks
Skladový kód: w1339

Bezdrátový digitální pohybový detektor IG PIR 2 pro alarm IG

Bezdrátový digitální pohybový detektor pro zabezpečovací systém IG. Digitální analýza s výběrem citlivosti a dva úsporné módy detekce.
- 10 %   440 Kč
396 Kč
bez DPH 327,30 Kč
Skladem > 10 ks
Skladový kód: w1343

 

Tísňové tlačítko na ruku SCP Clock pro systém přivolání pomoci

Tísňové tlačítko pro přivolání pomoci určené k systémům přivolání pomoci SCP. Při stisku vyšle signál centrále k zavolání pomoci.
360 stupňové zobrazení produktu Produkt komunikuje bezdrátově Autonomní produkt pracující na baterie
- 10 %   380 Kč
342 Kč
bez DPH 282,60 Kč
Skladem > 50 ks
Skladový kód: w1344

Pádové a tísňové tlačítko na krk pro systém přivolání pomoci SCP Fall

Pádové a tísňové tlačítko pro přivolání pomoci určené k systémům přivolání pomoci. Při stisku nebo pádu na zem vyšle signál centrále
Autonomní produkt pracující na baterie Produkt komunikuje bezdrátově
- 10 %   710 Kč
639 Kč
bez DPH 528,10 Kč
Skladem > 10 ks
Skladový kód: w2745

Tísňové tlačítko SCP Panic pro systémy přivolání pomoci

Tísňové tlačítko pro přivolání pomoci určené k systémům přivolání pomoci SCP. Při stisku vyšle signál centrále k zavolání pomoci.
360 stupňové zobrazení produktu Produkt komunikuje bezdrátově Autonomní produkt pracující na baterie
- 20 %   400 Kč
320 Kč
bez DPH 264,50 Kč
Skladem > 10 ks
Skladový kód: w1320

 

Tísňové tlačítko na krk SCP Neck 2 s pojistkou pro systém přivolání pomoci

Tísňové tlačítko s pojistkou pro přivolání pomoci určené k systémům přivolání pomoci SCP. Při stisku nebo vytažení šňůrky vyšle signál centrále
Autonomní produkt pracující na baterie Produkt komunikuje bezdrátově
350 Kč
bez DPH 289,30 Kč
Skladem 5 a více
Skladový kód: w2903

 
První Předchozí Další Poslední