Katalog produktů

Bezdrátový GSM a WIFI alarm Bentech GW06 Standard

Skladem: > 50 ks

Tato sada obsahuje základní balíček Bentech GW06 a další 2 pohybové detektory Bentech navíc. Sada Standard vás vyjde levněji než kupovat jednoltivé komponenty zvlášť.

 

  • 2 870 Kč s DPH
  • 2 371,90 Kč bez DPH
Katalogové číslo: sets1S17
Značka: Bentech
Záruka: 24 měsíců
Jednotka: ks
Kompatibilita Poplachový výstup Složitost montáže Ovládání systému Propojení systému

Komponenty sestavy

Bentech GSM Alarmy
  Počet Kat.číslo Název Cena bez DPH Cena s DPH
1   ks BS041  Bezdrátový GSM a WIFI alarm Bentech GW06 Basic 1 727,30 Kč 2 090 Kč
Pohybový detektor
  Počet Kat.číslo Název Cena bez DPH Cena s DPH
2   ks BS023  Bezdrátový pohybový detektor pro alarm Bentech 322,30 Kč 390 Kč
 

Popis

Bentech GW06 je skvělá volba pro váš dům, obchod či pracoviště.Pomocí klávesnice je nastavení alarmu velmi jednoduché a také díky možnoti WiFi a aplikaci Tuya je možné se na alarm napojit pomocí mobillní aplikace. Alarm má až 99 bezdrátových zón a 7 drátových zón. Budete také upozornění při výpadku proudu. V případe narušení prostoru bude tato událost signalizována hlasovým voláním na 6 přednastavených čísel a 3 tel. čísla pro SMS. Sada obsahuje další 2 pohybové detektory Bentech navíc.

Vždy je nutné zkontrolovat skladovou dostupnost jednotlivých komponentů! Seznam komponentů a jejich podrobnější informace najdete níže.

Bezdrátový GSM Alarm Bentech GW06

Bezdrátový pohybový detektor pro alarm Bentech

Montáž

GSM zabezpečovací systém a jeho komponenty jsou vybaveny bezdrátovou technologií. Jednotlivé komponenty se rozmístí v objektu podle popsaných pravidel v manuálu a vloží se do nich baterie. Tím jsou nainstalovány a připraveny k použití. Centrální jednotku umístíte tak, aby nebyla na očích. Připojíte ji přes adaptér do zásuvky 230V a vložíte do ní aktivní SIM kartu. Nyní stačí nastavit telefonní čísla. Poté je vše hotové a připravené k použití.

Budoucí rozšiřování alarmu

GSM zabezpečovací systém umožňuje rozšiřovat a přidávat nové detektory a ovladače. Pokud zakoupíte nový detektor, pouze jej naučíte jednoduchým postupem k centrální jednotce zabezpečovacího systému. Tím je detektor nebo ovladač připraven k používání.

Obsah balení:

  • Bezdrátová centrální jednotka
  • 3x Bezdrátový pohybový detektor
  • Bezdrátový detektor na dveře a okna
  • 2x Bezdrátový dálkový ovladač pro alarm
  • Hlasitá drátová bezpečnostní siréna
...
...
...
ZAVŘÍT

Informace

ZAVŘÍT