Košík
Hledat
         
Časté dotazy
O společnosti
Dokumentace
Doručování
Průvodce produkty

Katalog produktů

Video interkom V-line

Moderní digitální systém video interkomu V-line

Sběrnicový digitální systém domácího video interkomu V-line nabízí velmi široké použití a mnoho pokročilých funkcí jako je přehled o dění v objektu, ovládání světel a zámků, případně přesměrování na mobilní telefon. Systém tohoto video interkomu je kompletně škálovatelný a dovoluje tak sestavit jak malý, ale kvalitní domácí video interkom pro jednu rodinu, tak i rozsáhlý systém video interkomu pro bytový dům až o 32 bytových jednotkách a několika vstupech.

Jednoduchý způsob rozvodů

Sběrnicový video interkom přináší značné zjednodušení v instalaci kabelových rozvodů. Jednotlivé prvky se propojují pouze instalačním dvoudrátovým vodičem a to způsobem sběrnice. Není tak nutno do každé bytové jednotky vést zvlášť kabel od vchodových dveří.

Možnosti ovládání a komunikace

Ovládání dveří a světla u vchodu lze zajistit přes venkovní jednotku. Lze tak na dálku rozsvítit nebo otevřít dveře z vnitřní jednotky bez nutnosti běhání ke vchodu. Monitor umožňuje nejen přijímat zvonění od některé z venkovních jednotek, ale také volat mezi jednotlivými jednotkami v domě. Jedná se tak i o vnitřní komunikační systém. Některé řady vnitřních jednotek podporují i zasílání vzkazů mezi sebou.

Přesměrování a záznam

Pokud je instalována GSM jednotka, lze u každého vnitřního interkomu nastavit telefonní číslo, na které se přesměruje hovor. Budete tak vědět o každé návštěvě i ve vaší nepřítomnosti. U vyšší řady vnitřních jednotek lze nastavit možnost záznamu. Při zvonění je tak pořízen obrazový záznam návštěvy.

Kategorie neobsahuje žádné výrobky.

Hlavní kategorie

Komponenty videotelefonů

Videotelefon se standardně skládá z několika částí, jež jsou propojeny dvou či více žilovým kabelem. Ve většině případů se videotelefony používají pouze drátové. Bezdrátové videotelefony mívají problém s dosahem uvnitř objektu. Jsou vhodné pouze pro místa, kde signál prochází jednou zdí.

Venkovní jednotka: montuje se u vstupu dveří. Obsahuje kameru a jeden nebo více zvonků. V některých případech i klávesnici nebo čtečku karet pro přístup do domu.

Vnitřní monitor: Zobrazuje a umožňuje komunikovat s osobou u vchodu. Zajišťuje napájení pro venkovní jednotku a dovoluje ovládat elektrický zámek, pokud je instalován.

Elektrický zámek: zajišťuje kontrolovaný přístup do domu. Lze jej ovládat jak z vnitřní jednotky, tak i z venkovní, pokud je vybavena některým z přístupových modulů.

Bezpečnostní kamera: videotelefony jsou schopny připojit i přehledové kamery pro získání lepšího pohledu na okolí domu. Lze tak mít přehled o dění, pokud máte podezření na nezvanou návštěvu.

GSM přesměrování: umožňuje přesměrovat hovor z videotelefonu na mobilní telefon. Jedná se o výtečnou funkci, s níž nezmeškáte žádnou návštěvu.