Košík
Hledat
         
Časté dotazy
O společnosti
Dokumentace
Doručování
Průvodce produkty

Katalog produktů

Automatizace a zabezpečení domu ve vašem mobilu

Rating:     
Napsáno: 03 března 2016     Autor: Petr Honzík
Automatizace a zabezpečení domu ve vašem mobilu

Kompletní ovládání vašeho domu z mobilního telefonu a možnost okamžitě reagovat na vzniklou situaci. Mít možnost ovlivnit dění i když nejste doma. Snížit vznikající škody, aniž byste osobně zasahovali. To vše dokáže nabídnout zabezpečovací systém Jablotron 100.

Jablotron 100 není jen zabezpečovací systém, ale pokud využijeme celý jeho potenciál, tak nabízí nepřeberné množství dalších automatizačních funkcí. Ve spojení s Jablotron Cloud programem myJablotron máte přehled nad kompletním dění v objektu.

Co nabízí zabezpečovací systém Jablotron 100:

Hlídání objektu: Hlídání objektu proti vniknutí cizí osoby během vaší nepřítomnosti i částečné hlídání během noci ve vaší přítomnosti.

Havarijní stavy: Hlídání havarijní stavy technického zázemí objektu a rozvodů. Zajistí detekci stavů, jako je únik vody. Možnost zasáhnout v případě nutnosti formou například uzavření vody na dálku nebo automaticky.

Nebezpečné stavy: Hlídá nebezpečné stavy ohrožující život obyvatel, jako je vznik požáru nebo únik plynu či tvorba nebezpečného oxidu uhelnatého.

Autorizace vstupu: Ovládání garážových vrat, vjezdů a vchodů různými způsoby, včetně jejich kombinací. Umožní vstup pouze autorizované osobě po její identifikaci.

Verifikace stavu: Optická verifikace a získání náhledu do objektu. Velmi mocný pomocník při poplachu. Lze tak získat detailní stav o dění v objektu a adekvátně reagovat.

Domovní zvonek: Domovní zvonek včetně fotografické verifikace zvonících osob, případně upozornění na otevření branky do zahrady nebo zadních dveří. Vhodné u větších objektů. Získáte tak přehled o osobě pohybující se v domě bez vašeho vědomí.

Měření energií: Měření spotřebovaných energií a vody s historickým náhledem a online přehledem aktuálního stavu. Z náhledů lze zjistit plýtvání energiemi a snížit si tak účet za jejich spotřebu.

Kontrola teplot: Kontrola teplot a historie teplot včetně online náhledu. Hlídání při vybočení z nastavených teplot, případně zajištění adekvátní reakce. Lze aktivovat například dodatečné vytápění proti zamrznutí při výpadku kotle a podobně.

Ovládání spotřebičů: Spínání jednotlivých spotřebičů a procesů na dálku přes mobilní telefon dle potřeby. Lze přiřadit spínání podle rozvrhu nebo na základě podnětu od některého detektoru a podobně.

Online přístup: Ovládání všech částí systémů přes mobilní telefon. Přehled o stavu jednotlivých vstupů a výstupů. To vše v mobilním telefonu a online.

Spínání světel: Spínání světel v chodbě nebo v místech, kde jsou instalované detektory pohybu. Není tak nutné duplikovat zbytečně detektory. Možnost využít bezdrátových vypínačů pro přemístění starého vypínače bez sekání přívodu.

Forma instalace systému Jablotron 100

Zabezpečovací systém může být instalován jak formou drátového propojení, tak i formou bezdrátového propojení. Většinou se však volí hybridní forma umožňující využít výhod obou forem instalace.

Drátová forma instalace je navíc vedena sběrnicovým systémem, jenž značně zjednodušuje instalaci a snižuje počet nutných kabelů k instalaci.

   ?kenálč máv lhomoP
Chci být informován o nejnovějších článcích:   
Položit dotaz k článku
Váš e-mail:
Váš dotaz:
Obsah stránky podléhá autorskému právu a je chráněn monitorem plagiátu Copyscape. Jakékoliv šíření obsahu podléhá souhlasu autora.