Košík
Hledat
         
Časté dotazy
O společnosti
Dokumentace
Doručování
Průvodce produkty

Katalog produktů

Elektronický audio vyhaněč zlodějů JDM-80IR s reproduktorem

Audio vyhaněč zlodějů slouží ke k výstražnému hlášení při detekci narušení hlídaného prostoru. Vhodné pro ochranu venkovních prostor a areálů.

Katalogová cena s DPH: 9 650 Kč
Akční sleva 20 %
Vaše cena bez DPH:6 380,20 Kč
Vaše cena s DPH:7 720 Kč
Prodej ukončen
Katalog:w2556 Značka:
Záruka:24 měsíců
Jednotka:ks
Montáž:
Kompatibilita: 
 Tisknout     Doporučit     Dotaz     Oblíbené     Porovnat


Popis

Audio vyhaněč zlodějů slouží ke k výstražnému hlášení při detekci narušení hlídaného prostoru. Vhodné pro ochranu venkovních prostor a areálů nebo k přehrávání slovního doprovodu v expozici.

JDM 80IR je osazen jednak přímo výkonovým zesilovačem, na který lze připojit rovnou externí reproduktor, a jednak elektronikou detekce pohybu, kterou je spouštěn. Generovaná hlášení jsou uložena na SD kartě ve formátu Mp3. Plastová krabička v antivandalním provedení s krytím IP 66 obsahuje vestavěné pohybové čidlo PIR s nastavitelnou citlivostí a desku elektroniky, na níž je umístěn napájecí zdroj, audiomodul s paměťovou SD kartou, výkonový audioze-silovač a řídící mikroprocesor. Jedná se tak o kompaktní zařízení, které na základě detekovaného pohybu generuje výkonový audio signál.

Použití

Zařízení lze použít jako výstražný bezpečnostní prostředek ke kontrole narušení hlídaného prostoru. Po aktivaci vnitřního, popř. vnějšího čidla PIR se do externího výkonného reproduktoru přehrávají předem připravená zvuková výstražná hlášení. Když se zkombinují výhodně formulovaná hlášení s vestavenou logikou spouštění a blokováním hlášení, je výstražné hlášení velice autentické a dokáže snadno odradit „narušitele“ ještě před tím než způsobí škodu.

Další aplikací tohoto zařízení může být automatické přehrávání podkresu či interaktivního „povídání“ např. v muzeích, galeriích nebo v prodejnách. Přistoupí-li návštěvník k dané expozici, přehraje se mu daná audio nahrávka. Jeho návštěva v prodejně či muzeu může být tak velice interaktivní a bezobslužná.

Technické údaje

  • Plastová krabička: krytí IP 66
  • Otvory pro pevnou instalaci na zeď
  • Napájení: AC 230 V / 50 Hz
  • Příkon: max. 30 VA
  • Pracovní teplota: -25 - +40 °C
  • Pracovní relativní vlhkost: max. 98 %
  • Rozměry: 110 × 180 × 90 mm
  • Hmotnost: 1,2 kg

Interaktivní zobrazení produktů ve 360°

Pro interaktivní zobrazení produktu kliněte na obrázek. Otevře se vám okno s možnosti otáčení produktu ze všech stran pomocí myši.

360 stupňů pohled vytvořen na www.360tky.cz

Zvuk produktu

Kliknutím na přehrávač spustíte zvuk produktu (zvonek, siréna atd.)

Dotazy k produktu

Položit dotaz

Buďte první kdo položí dotaz k tomuto produktu.
Jak se vám líbí popis produktu?   

Akce