Katalog produktů

Ochrana při napadení

Prvky ochrany při napadení

Starší a nemohoucí se často stávají obětí násilníků a různých podobných individuí. Jejich důvěřivost a nemožnost se bránit z nich dělá velmi snadné cíle. Možností, jak tomuto zabránit, je důkladné obeznámení s postupy, jak se v takových situacích chovat.

Vhodné je také zajistit veškeré prvky osobní bezpečnosti (osobní elektronický alarm bodyguard, systém přivolání pomoci v nouzi). Zvýšit bezpečnost přístupu do domu nebo bytu (řetízek na dveře, kvalitní zámek, tlačítko první pomoci). Takto obeznámený a vybavený člověk dokáže podstatně lépe čelit nástrahám, které dnes trápí celou společnost a zejména starší a důvěřivé osoby.

Nejběžnější nástrahy a řešení

Napadení osobou mimo domov - elektronický osobní alarm bodyguard upozorní okolí na nestandardní situaci a zažene násilníka.

Náhlé zdravotní potíže mimo domov - elektronický osobní alarm bodyguard upozorní okolí na vzniklý problém. Přivolá pomoc okolí.

Náhlé zdravotní potíže doma - systém přivolání pomoci SCP zavolá pomoc přes mobilní telefon nebo sirénou upozorní sousedy.

Strana 1 z 1    Celkem 13 záznamů

ZAVŘÍT

Informace

ZAVŘÍT