Košík
Hledat
         
Časté dotazy
O společnosti
Dokumentace
Doručování
Průvodce produkty

Katalog produktů

Automatické rozsvícení světla v místnosti

Rating:     
Napsáno: 15 prosince 2015     Autor: Petr Honzík
Automatické rozsvícení světla v místnosti

Zapomínáte v komoře stále rozsvíceno. Nebaví vás při každém průchodu chodbou hledat vypínač a pak zase zhasínat. Co s tím? Přece nebudete předělávat rozvody a instalovat kabely pro pohybové detektory. I to jde dnes jednoduše vyřešit bez jakéhokoliv sekání a složité instalace.

S bezdrátovým detektorem pohybu nebo magnetickým detektorem není nutné měnit kabelové rozvody. Navíc se otvírají další možnosti ovládání. Například přes dálkový ovladač. Lze také přidávat nové vypínače.

Co je nutné instalovat pro automatické rozsvícení světla

  1. Detektor přítomnosti osob: Vybrat vhodné místo pro detektor pohybu. Pokud chceme aktivovat světlo po vstupu do místnosti, tak instalovat magnetický detektor na vstupní dveře.
  2. Ovládání světla: Do světla se namontuje bezdrátový spínací obvod. Ten zajistí samotné ovládání. Montuje se jednoduše mezi přívod a světlo.
  3. Starý vypínač: můžeme jej zrušit nebo jej používat jako kompletní vypínání osvětlení. Nepůjde s ním ale osvětlení zapnout. Pro ruční zapínání osvětlení je nutné instalovat bezdrátový vypínač.

Automatické rozsvícení světla v místnosti

   ?kenálč máv lhomoP
Chci být informován o nejnovějších článcích:   
Položit dotaz k článku
Váš e-mail:
Váš dotaz:
Obsah stránky podléhá autorskému právu a je chráněn monitorem plagiátu Copyscape. Jakékoliv šíření obsahu podléhá souhlasu autora.