Košík
Hledat
         
Časté dotazy
O společnosti
Dokumentace
Doručování
Průvodce produkty

Katalog produktů

GSM alarmy s přenosem poplachu na mobilní telefon

GSM alarmy vybavené komunikačním modulem pro přenos informací o stavu zabezpečovacího systému na váš mobilní telefon. Nabízejí okamžitou informovanost o jakémkoliv narušení hlídaného objektu. Lze je vzdáleně ovládat i kontrolovat jejich stav. Víte tak ihned co se u vás doma děje.

Jaké jsou možnosti GSM alarmů?

Lze vybrat ze široké nabídky GSM alarmů. Od jednoduchých bateriových typů, až po komplexní systémy hlídání objektů s veškerým komfortem. Základní přehled od nejjednoduššího hlídání naleznete zde:

  • Hlídání objektů bez stálého připojení k 230V (garáže a chatky).
  • Hlídání menších objektů s jedním nebo více detektory (byty a chaty).
  • GSM systémy pro hlídání a telefonování v jednom (byty a domy).
  • Komfortní GSM alarm systémy pro hlídání větších objektů (byty, domy a kanceláře).
  • Profesionální zabezpečovací systémy s plným komfortem (domy a kanceláře).

Alarm do sklepní kóje nebo do sklepa

Sklepní kóje a sklepy jsou oblíbenou kořistí různých chmatáků a primitivních lapků, jež si snaží sehnat nějakou korunu, aby ji mohli prolít hrdlem. Nejhorší situace je v přístupném bytovém domě bez kvalitních dveří a zámků. Zde pomůže jen vlastní snaha o ochranu majetku.

Bezdrátový GSM Alarm Evolveo Sonix ALM301 Basic

Bezdrátový zabezpečovací systém s GSM přenosem poplachu na mobilní telefon včetně komponent vhodný k zabezpečení menších bytů, kanceláří, garáží, apod. 2...
360 stupňové zobrazení produktu Produkt komunikuje bezdrátově Produkt lze ovládat přes mobilní telefon
- 11 %   2 295 Kč
2 033 Kč
bez DPH 1 680,20 Kč
Stav skladu viz detail produktu
Skladový kód: set41

Bezdrátový GSM Alarm Intelliquard LCD 3 Basic

Bezdrátový zabezpečovací systém vhodný k zabezpečení menších bytů, kanceláří, chat a apod. Přenos poplachu na mobilní telefon. Dva režimy aktivace, možnost...
Produkt komunikuje bezdrátově Produkt lze ovládat přes mobilní telefon
- 9 %   2 008 Kč
1 836 Kč
bez DPH 1 517,30 Kč
Stav skladu viz detail produktu
Skladový kód: set35

 

Bezdrátový zabezpečovací systém GSM IG Touch2 WiFi Basic dotykový LCD

Luxusní bezdrátový zabezpečovací systém s dotykovým displejem. GSM a WiFi modulem pro přenos poplachů na mobilní telefon. Nabízí všechny funkce alarmů...
Produkt komunikuje bezdrátově Produkt lze ovládat přes mobilní telefon
- 6 %   3 060 Kč
2 869 Kč
bez DPH 2 371 Kč
Stav skladu viz detail produktu
Skladový kód: set26

Bezdrátový zabezpečovací systém JA-100 Pro

Bezdrátový zabezpečovací systém JA-100 je profesionální alarm pro zabezpečení všech typů objektů. Zákaznicky konfigurovatelný s možností GSM přenosu poplachu a stavu...
Možnost zvolit vlastní konfiguraci produktu Produkt komunikuje bezdrátově Produkt lze ovládat přes mobilní telefon
- 1 %   18 459 Kč
18 369 Kč
bez DPH 15 181,10 Kč
Stav skladu viz detail produktu
Skladový kód: cfg100r

GSM alarm a jak na něj

Se zlevňujícími se tarify tuzemských operátorů se stávají stále dostupnější takzvané GSM alarmy. Jedná se o velmi oblíbené pomocníky při ochraně drobnějšího majetku. Dokáží totiž za velmi rozumnou cenu efektivně ohlídat menší objekt, byt i garáž. Některé typy i různé chatky, lodě a karavany.

 

GSM Alarm s pohybovým detektorem IG Home Basic pro hlídání menších objektů

Bezdrátový GSM alarm s pohybovým detektorem PIR a sirénou. Vhodný pro menší objekty. Komunikuje přes mobilní síť. Plně bateriový provoz bez...
Produkt lze ovládat přes mobilní telefon Produkt komunikuje bezdrátově Autonomní produkt pracující na baterie
1 420 Kč
bez DPH 1 173,60 Kč
Na objednávku
Skladový kód: w2714

Jak ohlídat okno s otevřenou ventilačkou

Během letních měsíců si většina z nás nechává otevřenou ventilačku během celého dne i noci. Tento nejoblíbenější způsob větrání je ale pozvánkou pro zloděje. Takové okno není problém využít pro přístup do bytu. Zejména přízemní okna se přímo nabízejí. Jak předejít nenechavcům, kteří by rádi navštívili vaše obydlí?

Jak správně vybrat zabezpečovací systém

Oblast zabezpečovacích systémů je poměrně komplikovaná a v některých případech je nutná konzultace s odborníkem. K dosažení kvalitního návrhu zabezpečovacího systému je nutné posoudit několik aspektů. Nejprve se musí určit místnosti, které chceme zabezpečit. Ve většině případů se nezabezpečuje celý objekt, ale pouze část. Zabezpečení celého objektu by bylo finančně nákladné a v některých případech i zbytečné. Většinou se zabezpečují pouze místnosti, ve kterých jsou uloženy cenné předměty a drahá elektronika. Případně přístupové cesty k těmto místnostem.

 

Přehled funkcí a rozsahu zabezpečovacích systémů a alarmů

Pro přehlednější orientaci v široké nabídce přednastavených zabezpečovacích systémů jsme pro vás připravili přehledovou tabulku základních funkcí a počtu připojitelných detektorů do zabezpečovacího systému. Podle těchto funkcí jednoduše porovnáte a vyberete rozsahově nejvhodnější zabezpečovací systém pro váš objekt.

Zabezpečení samostatně stojící garáže

Samostatně stojící garáže nebo řadové garáže se nabízejí jako levná kořist zlodějům. Není zde žádné nebezpečí odhalení a nikdo je nemůže vidět. Často bývají i opomíjeny do formy kvalitního zajištění. Jednoduchý visací zámek dnes již nikoho nezastaví. Vykradená a otevřená garáž tak zůstává i několik dní bez povšimnutí, čímž dojde k jejímu kompletnímu vyrabování.

Zabezpečení zahradního domku před zloději

Zahradní domky a zahradní chatky jsou často terčem různých lapků. Zejména v noci a za nepřítomnosti majitele se stávají levnou noclehárnou nebo zdrojem příjmu pro tyto individua. Často způsobí více škody na rozbitém majetku než na odcizených věcech.

 

Zabezpečovací systém versus domácí mazlíčci

Často se při návrhu zabezpečovacího systému řeší problém jak jej provozovat v přítomnosti domácích mazlíčků. Většina chovatelů není ochotna jakkoliv omezit prostor pro svého mazlíčka a rozdělit tak objekt na hlídanou část a na část s pohybem zvířete. Existují různá řešení, ale vždy je to kompromis.

Zabezpečujeme chatu na zimu před zloději

Se zimním obdobím přichází problémy jak bezpečně zazimovat chatu nebo chalupu proti různým nenechavcům a zlodějíčkům. Chaty jsou oblíbeným zimovištěm bezdomovců, kteří ji využijí a napáchají spousty škod. Defakto chatu vybydlí a opustí poničenou.

 
První Předchozí Další Poslední