Výrobci zabezpečovacích systémů

Níže uvedený seznam výrobců a jejich krátký popis vám pomůže se zoritentovat v produktových řadách a značkách zabezpečovací techniky nabízené naším obchodem. Další informace lze také získat v záložce kompatibilita:

Jablotron Alarms

Firma Jablotron Alarms a.s. se zabývá vývojem a výrobou zabezpečovacích systémů a autoalarmů již od 90 let minulého století. V současné době je její působnost celosvětová a její výrobky patří mezi nejoblíbenější zabezpečovací techniku.

Paradox

Firma Paradox Security Systems je jedním z lídrů celosvětového trhu se zabezpečovací technikou. Po systémech od firmy Jablotron jsou u nás zabezpečovací systémy od firmy Paradox nejmontovanějším produktem v oblasti bezpečnostní techniky.

Variant

Firma Variant plus patří k dovozcům profesionální bezpečnostní techniky a zabývá se prodejem bezpečnostní techniky již přes 20 let a své produkty má prověřené a ozkoušené dlouhodobou montáží.

ČIP Trading

Firma ČIP Trading s.r.o. je výrobcem autonomních bezpečnostní techniky jako jsou bateriové požární hlásiče, minialarmy pro jednoduchou montáž a GSM zabezpečovací systémy. Jedná se o produkty k základnímu zabezpečení objektu před krádeží nebo požárem.

A1 Security

Firma A1 Security se sídlem v USA se zabývá výrobou obranných pepřových sprejů. Soustředí se zejména na speciální obranné pepřové spreje pro specifické použití jako je obrana v interiéru a skrytá obrana.

LipCOM

Firma LipCOM se zabývá výrobou obranných sprejů a paralyzérů přímo v Německu. Její produkty ve formě obranných sprejů typu Nato jsou hojně prodávány již 20 let po celé Evropě a jsou zárukou kvalitní a bezpečné obrany proti útočníkům.