Katalog produktů

Přístupové klávesnice

Přístupové kódové klávesnice a RFID čtečky

Přístupové kódové klávesnice a RFID čtečky lze snadno použít pro omezení vstupu do objektu na požadovanou skupinu osob. Případně jako další rozšíření již stávajícího přístupového systému. Díky přítomnosti takovéto kódové klávesnice získáme lepší zabezpečení objektu s kontrolou vstupu osob a snadno tak omezíme přístup nežádoucím osobám nebo osobám bez potřebného RFID čipu nebo karty.

Výstupem autonomní kódové klávesnice nebo čtečky RFID čipů nejčastěji bývá výstupní spínací relé, které je schopno sepnout dveřní zámek. Sepnutí je provedeno pouze při správné identifikaci uživatele vstupujícího do objektu. Díky tomu snadno omezíte přístup nepovolaným osobám.

Jaké jsou typy přístupových klávesnic

Kromě klasických kódových klávesnic s tlačítky můžeme narazit také na klávesnice s RFID čtečkou. Tato čtečka nám umožňuje použití RFID čipů nebo karet. Díky RFID čipům a kartám zcela odpadá zdlouhavé namačkávání kódu, který navíc můžeme zapomenout nebo jej může někdo odkoukat. Stačí pouze RFID kartu nebo čip ke čtečce přiložit a můžeme vejít do objektu.

Pro zajištění maximální bezpečnosti je možné tyto dva způsoby identifikace osob kombinovat a dosáhnout tak ještě lepšího zabezpečení.

Pokud je nutné zajistit vstup do objektu s vyšší bezpečností a znemožnit případné půjčování RFID karet nebo kódů, lze použít biometrické přístupové čtečky otisků prstů. Čtečky otisků prstu zajistí otevření pouze osobě která vloží prst na čtecí zónu.

Strana 1 z 1    Celkem 17 záznamů

ZAVŘÍT

Informace

ZAVŘÍT