Košík
Hledat
         
Časté dotazy
O společnosti
Dokumentace
Doručování
Průvodce produkty

Katalog produktů

On-line demo kamerového systému CAM

Rating:     
Napsáno: 03 prosince 2014     Autor: Petr Honzík
On-line demo kamerového systému CAM

Bezpečnostní kamerový systém CAM nabízí monitorování a záznam videosekvencí v objektu až z osmi kamer současně. Jedná se systém propojení několika bezpečnostních kamer s video-záznamovou jednotkou zabezpečující zpracování a ukládání video dat z kamer.

Kamerový systém CAM je vhodný zvláště tam, kde je hlavním požadavkem pořízení a uchovávání záznamu z jednoho či více míst. Jednotlivé video záznamy jsou ukládány na pevný disk a tříděny podle data a času pořízení. Přistupovat k těmto záznamům lze přes připojený monitor nebo přes počítač. Pro nahlížení na živý obraz kamer lze využít jak počítač, tak chytrý telefon. Při připojení kamerového systému do internetu lze nahlížet na kamery odkudkoliv na světě.

Instalace kamerového systému

Kamerový systém CAM nabízíme jako předpřipravený set, který stačí pouze rozmístit v objektu a propojit připravenými propojovacími kabely. Instalace není nijak složitá a je velmi podobná instalaci domácího videa. U kamerového systému pouze nastavíte oblasti obrazu z kamery, ve kterých chcete detekovat pohyb. Pokud jej budete připojovat do počítačové sítě, budete nastavovat adresu podle vaší sítě. Kamerový systém má ovládání záznamové jednotky v českém jazyce.

On-line demo kamerového systému CAM

Pokud si chcete vyzkoušet, zdali vám bude vyhovovat řešení sledování objektu přes bezpečnostní kamerový systém CAM, můžete si jej vyzkoušet následujícími způsoby:

Nahrajte si do telefonu program MEye a zadejte níže uvedené přihlašovací údaje.
Nahrajte si do telefonu program MEye a zadejte níže uvedené přihlašovací údaje.
Nahrajte si do telefonu program MEye a zadejte níže uvedené přihlašovací údaje.
  • Adresa: 213.29.63.9
  • Port: 9000
  • Uživatelské ID: host
  • Heslo: 1234
  • Počet kamer: 4

Postup vytvoření připojení: Otevřete program a vstupte do nastavení => Device List. Přidat nové zařízení. Vyplňte přihlašovací údaje a počet kamer. Uložit. Na hlavní stránce stiskněte křížek u video okénka a vyberte zadaný kamerový systém a kanál pro jednotlivé kamery. K dispozici jsou dvě kamery:

  • 1. kamera: černobílá MiniCam 3,6mm rozlišení 380TVL, bez automatické clony
  • 2. kamera: barevná ProfiCam Home 3,6mm rozlišení 600TVL, digitální zpracování, automatická clona
Vzhledem k omezenému přístupu vám přístupové údaje zašleme na požádání. Požádat lze přes email nebo telefonicky.
   ?kenálč máv lhomoP
Chci být informován o nejnovějších článcích:   
Položit dotaz k článku
Váš e-mail:
Váš dotaz:
Obsah stránky podléhá autorskému právu a je chráněn monitorem plagiátu Copyscape. Jakékoliv šíření obsahu podléhá souhlasu autora.
Dopravné produktu