Katalog produktů

GSM SCP Telecare

GSM systém komplexní zdravotní péče SCP Telecare

GSM systém komplexní zdravotní péče pro přivolání pomoci při zdravotních potížích a monitorování zdravotního stavu SCP Telecare je výborným pomocníkem a ochráncem pro všechny seniory a lidi se zdravotním omezením. Jedná se o rozšířený systém zajištění včasné pomoci jak při náhlých zdravotních potížích tak při změně zdravotního stavu monitorované osoby.

Pro případ náhlých zdravotních problémů je schopen přivolat rychlou pomoc a to jak při pádu na zem nebo při vzniku nebezpečných situací jako jsou požár, zapomenutý vařič a podobně. Tento systém přivolání pomoci je vybaven GSM modulem předávajícím informace na mobilní telefon.

Přes systém přivolání pomoci lze uskutečnit hlasitý hovor, zavolat na zvolená telefonní čísla jedním stiskem tlačítka nebo komunikovat s osobou volající o pomoc.

Systém komplexní zdravotní péče zajistí monitoring denní aktivity, monitorování krevního tlaku a pulsu včetně historie měření a informování při překročení daných mezí. Zajistí tak včasnou informaci při postupném zhoršování se zdravotního stavu. Dokáže připomínat dávkování léčiv přesně v nastavené časy.

Funkce systému komplexní zdravotní péče

  • Přivolání pomoci při stisku tísňového tlačítka.
  • Přivolání pomoci při pádu osoby na zem.
  • Přivolání pomoci při vzniku požáru nebo úniku plynu nebo vody.
  • Monitoring krevního tlaku a pulzu včetně hlídání mezí a historie
  • Zajišťuje dávkování léčiv v nastavené časy.
  • Monitoruje denní režim a informuje o odchylce od něj.
  • Umožňuje hlasitý hovor s uživatelem systému.
  • Telefonování na vybraná čísla jedním stiskem tlačítka.
  • Veškeré informace předává na mobilní telefony formou SMS a voláním.

Jak vybrat nejvhodnější systém přivolání pomoci

Systém komplexní zdravotní péče SCP Telecare je dodáván v základní sadě Basic s jedním bezdrátovým pádovým detektorem pro přivolání pomoci. Další prvky jako jsou tísňová tlačítka na krk nebo ruku nebo různé detektory požáru a plynu lze volně přidat k systému. Veškeré prvky jsou bezdrátové a nevyžadují složitou instalaci.

Lze si také nakonfigurovat vlastní sestavu systému přivolání pomoci. Podle zvolených komponent vám ji sestavíme na míru a vy ji pouze zapnete a zadáte si své telefonní čísla.

Strana 1 z 1    Celkem 11 záznamů

ZAVŘÍT

Informace

ZAVŘÍT